clinical research

committed to You

O nas

Doświadczenie i referencje

monipol  jest CRO działającym w Europie z biurami w Polsce i Niemczech.  Zapewniamy pełen serwis prowadząc  badania w fazach I do IV, medical devices oraz PMS.

Od początku naszej działalności w 1995 roku przeprowadziliśmy ponad 150 badań klinicznych, w tym 46 badań fazy I i 6 badań wyrobów medycznych.

Od małych jednośrodkowych do badań z udziałem 100 ośrodków. Liczba uczestników w jednym badaniu wahała się od kilu osób do ponad 4000.

We wszystkich badaniach koordynowanych przez monipol wzięło w udział ok 45.000 uczestników

Największą część stanowią badania nad szczepionkami, badania onkologiczne i kardiologiczne.

Badania kliniczne w których pracowaliśmy:

 

Nasz zespół posiada szerokie doświadczenia w pracy z elektonicznymi narzędziami prowadzenia badań klinicznych. Już w 1999 rozpoczeliśmy pracę z eCFR a używanie IVRS/IWRS jak i eDiaries należy do rutynowych czynności stosowanych przez nas w trakcie prowadzenia badań klinicznych.

Nasz sytem QMS uzyskał certyfikację ISO w 2004 roku. Podlega on stałej kontroli i regularnej  recertyfikacji. Aktualnie działamy wg ISO 9001:2015.

Wysoka jakość naszych usług została sprawdzona i potwierdzona w szergu audytów GCP, audytów systemowych jak również inspekcji  lokalnych i międzynarodowych.

monipol jest pomysłodawcą i współzałożycielem AcrossAlliance (AA), związku doświadczonych CRO działającym w Europie. Nasza współpraca zainicjowana w 2005 roku opiera się na systemie Project Management zgodnym ze standardem ISO 9001.    

Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie przeprowadzić badnia kliniczne w prawie każdym kraju Europy.